Heather Cofer: Expectant

05.05.2020 / Knižné tipy

aeb86292-9507-4050-b984-3bfb3e975f16

SLOVENSKÁ VERZIA

Recenzia

Ak by som si mala vybrať jednu internetovú stránku, ktorá výrazne ovplyvnila moju identitu, rozhodne by som si zvolila setapartgirl.com. Narazila som na ňu pred takmer desiatimi rokmi úplne náhodne - a odvtedy som ju neprestala sledovať.

Vďaka stránke som sa zoznámila aj s Heather Cofer, výnimočnou ženou, ktorej riadky mi vždy dodávali odvahu, posilňovali ma na mojej ceste za Ježišom a pomáhali mi v časoch tiesne. Keď som sa dozvedela, že Heather vydáva knihu, bolo mi okamžite jasné, že si ju chcem prečítať medzi prvými.

Názov Heatherinej prvotiny je Expectant, ktorý by som poeticky preložila ako V očakávaní. Máte pravdu - týka sa tehotenstva. Hoci nie som (a ani som ešte nebola) tehotná, ako ženu ma toto výnimočné obdobie úprimne zaujíma. A vďaka knižke som sa toho dozvedela omnoho viac, než som očakávala.

Expectant rozoberá všetky aspekty života tehotnej ženy - od vzťahu s Bohom a manželom až po starostlivosť o zdravie či strach, ktorý môže žena cítiť vo zvýšenej miere práve pred pôrodom. Kniha je oveľa viac než len ďalšou teoretickou príručkou - v každej oblasti totiž ponúka množstvo praktických rád, vďaka ktorým prežijete tehotenstvo skutočne naplno. Rozhodne ju odporúčam všetkým tehotným mamičkám - no nielen im. Myslím, že z múdrosti, ktorú Expectant ponúka, môžu všetky ženy len získať.

Knižku si môžete zakúpiť tu.

O autorke

Heather Cofer je manželkou a matkou 4 detí. Rada povzbudzuje iných k láske k Ježišovi. Pravidelne píše pre portál Set Apart Girl. S rodinou žije na severe štátu Colorado v USA. Viac o nej zistíte na heathercofer.com.

c06e30be-5621-4691-a994-2980b8077028

ENGLISH VERSION

Review

If I had to choose just one website that significantly affected my identity, I would definitely choose setapartgirl.com. I came across this ministry of Leslie Ludy by accident almost ten years ago - and I haven’t stopped following it ever since.

Thanks to Set Apart Girl, I also met Heather Cofer (well, at least virtually), an exceptional woman of God whose writings have always given me courage when I needed it, strengthened my walk with Jesus and helped me in times of trouble. When I found out that Heather was going to publish her first book, I immediately knew that I wanted to read it asap.

The name of Heather’s first book is Expectant. You’re right - it’s about pregnancy. Although I am not pregnant (and have never been yet), I consider this special season very important. And thanks to the book, I learned a lot more than I expected.

Expectant discusses all aspects of a pregnant mama’s life - e.g. relationship with God and her husband, her health or fear that a woman may feel before giving birth. This book is so much more than just another theoretical guide - it offers many practical tips that will help you not just survive, but thrive during pregnancy. I definitely recommend it to all pregnant mothers. However, I think that all women would benefit from reading it, because Expectant truly is full of wisdom.

You can buy Expectant here.

About the Author

Heather Cofer is a wife and mother of four with a passion for encouraging others to love Jesus with all their hearts. She is a regular contributor for the ministry of Set Apart Girl, as well as a guest writer for several other ministries. She and her husband both grew up overseas on the mission field, and are still actively involved in ministry in their church where her husband serves as a pastor. Heather and her family currently live in Northern Colorado. You can follow along on Heather’s journey through her website, heathercofer.com.

0 komentárov

Martina Bednáriková

Milujem Ježiša celým srdcom a túžim o ňom svedčiť celým svojím životom i všetkým, čo mám. Moje srdce horí pre modlitbu, pretože každá chvíľa, ktorú trávim v Božej prítomnosti, ma trvalo mení k lepšiemu. Preto sa na tomto blogu snažím skĺbiť moju lásku k Bohu, knihám a písaniu. Zastihnete ma kedykoľvek na [email protected].

Páči sa ti, čo čítaš? Potom sa prihlás na odber noviniek.
Odhlásiť sa môžeš kedykoľvek.

Komentáre

Napíš komentár